Stoklarımıza 2. El Cihazlar girmiştir.

2. El Cihaz Listesi

EKC Grup Hassas Klima Çözümleri

Hassas Klima ile ilgili ihtiyaçlarınızın tümüne çözüm olur.

Hassas Klima İklimlendirme Sistemleri

  • 893 defa

Hassas Klima İklimlendirme Sistemleri serisi, veri merkezi soğutma , orta ve düşük yoğunluklu sunucu ortamları iklimlendirme, telekom istasyonları kliması, tıbbi laboratuvar  ve temiz oda iklimlendirme ,Server odası kliması,Ups odası Kliması, Bilgi işlem odası Kliması, Sistem odası kliması iklimlendirme, Data Center Kliması, Tekstil laboratuvar kliması,IT odası klima,Laboratuvar kondisyonlama kliması,  ortamları da dahil olmak üzere, nem / sıcaklık kontrolü, Hassas kontrol klima cihazı , yüksek hassasiyetli ortamların gerekli olduğu geniş bir uygulama yelpazesi için tasarlanmıştır.
Hassas Kontrollu Klima teknik şartnamesi İhtiyacınızı karşılayacak Sistem odası klima hesabı yapılarak en uygun kapasiteyle Sistem odası İçin klima tavsiyesi yapılarak sistem odası klima seçimi ve Hassas klima Fiyatları açısından en uygun şartlarda destek alabileceğiniz gibi Satış sonrası Hassas klima servisi ve bakımı hakkında EKCGRUP  dan destek alabilrsisiz.

Her zamankinden çok veri merkezi, sunucu odası ve diğer yüksek teknoloji alanları İklim Kontrol Sisteminde aşırı derecede güvenilirlik gerektirir. Sıcaklık veya nem seviyeleri biraz bile saparsa, sistem hatalarına ve bazen de büyük çapta maddi kayıplara neden olabilir. Bu nedenle, Hassas kontrol üniteleri, toplam bina konforu çözüm konseptinin bir parçası olarak, yüksek teknolojili tesisler için hassas iklim kontrolünde mükemmellik sunar.

Hassas kontrol üniteleri sadece hassasiyetle kontrol edilmekle kalmaz, aynı zamanda ihtiyaç duyulan yere soğutma sağlar.
Hassas kontrol üniteleri serisi, size sadece 5 kW'dan 130 kW'a kadar geniş bir yelpazede soğutma kapasitelerinden en geniş seçeneklerden birini sunar. Dolayısıyla soğutma gereksinimleriniz ne olursa olsun bunları halledebileceğimizden emin olabilirsiniz.
Dahası, bu seride çok çeşitli konfigürasyon ve hava akışı seçenekleri bulunuyor.
Doğrudan genleşmeli hava soğutmalı ünitelerden, su soğutmalı hatta soğutulmuş sudan, enerji tasarruflu free cooling veya dabıl ünitelerden seçim yapın.
İhtiyacınıza kesin çözümü elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz her çeşit fan türü ve seçeneği arasından da seçim yapabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş