Stoklarımıza 2. El Cihazlar girmiştir.

2. El Cihaz Listesi

EKC Grup Hassas Klima Çözümleri

Hassas Klima ile ilgili ihtiyaçlarınızın tümüne çözüm olur.

Sistem Odası İklimlendirmesi

  • 1259 defa

Sistem odalarında barındırılan sunucu ve diğer ekipmanların sağlıklı bir şekilde çalışabilmeleri için ortamın sıcaklığını, hava temizliğini, nemini, hava hareketlerini istenilen seviyelerde tutulması gerekmektedir. Küçük sistemlerin basit klima çözümleri ile soğutulması düşünülse de sistem odalarındaki cihazların güç tüketimleri ve cihaz yoğunluğunun zamanla artması ile birlikte hassas kontrollü klima sistemleri ve farklı tasarımların kullanılması gerekmektedir. Sistem odaları tasarlanırken, iklimlendirme sistemleri için seçilecek soğutma kapasitesi sistem odasındaki cihazların güç tüketimleri hesaplanarak belirlenir.

Sistem odalarında elektrik enerjisinin havayı ısıtmasından dolayı sıcaklık yükselir, bu yüksek sıcaklık elektronik cihazlarda işlev bozukluklarına neden olmaktadır. Ortam sıcaklığı kontrol edilerek sunucu parçaları üreticinin belirlediği sıcaklık değerlerinde tutulur. İklimlendirme sistemleri dönen alan havasını çiy noktasının altında soğutarak nemi kontrol ederler. Çok fazla nem ve su dâhili parçalar üzerinde yoğunlaşma oluşmasına neden olur.

Bunu en iyi şekilde ancak Sistem odası İklimlendirici hassas klima cihazıyla elde edebilirsiniz. En uygun Sistem odası İklimlendirici hassas klima cihazı fiyatı ve piyasa bulunan Sistem odası İklimlendirici hassas klima cihazı markaları içerisinde en kaliteli ve en uygun fiyatta  EKCGRUP LTD.ŞTİ  neden temin edebilir, bunun yanında Sistem odası İklimlendirici hassas klima cihazların servis ,periyodik bakım ve yedek parça  hizmeti konusunda da destek alabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş